Jak dobrać ślubną papeterię?

zaproszenia ślubne

Wybór papeterii ślubnej nie jest wcale łatwy. Musisz pamiętać, że mówi ona wiele o Twoim ślubie.

 

Jeśli organizujesz przyjęcie w stylu klasycznym, wyrafinowanym i czarującym to wybrana przez Ciebie papeteria musi do niego pasować.

 

Elegancki liściasty styl

 

Jest to zestaw pięknej ślubnej papeterii o ponadczasowym stylu. Między elegancką czcionką a neutralnymi kolorami, przeplatany jest motyw liści. Zaproszenie to idealnie pasuje do Młodej Pary, która na swoim przyjęciu ma motyw natury lub po prostu organizowane jest ono na zewnątrz.

 
zaproszenia ślubne

 

Nowocześnie czy bardziej Vintage?

 

Vintage jest to klasyczny, stary styl. Pary, które decydują się na ten motyw uroczystości uwielbiają ten rodzaj papeterii ślubnej. Pastelowe kolory i starodawna czcionka dodaje uroku zaproszeniom i kartom menu.
Elegant-wedding-stationery-paper-grace

 

Błyszczące zaproszenia

 

Dodaj trochę blasku uroczystości ślubnej z odrobiną brokatu. Ten motyw jest elegancki w każdym calu, fioletowy, czarny srebrny brokat w połączeniu ze wstążką daje przepiękny efekt końcowy.

 

Zimowa papeteria

 

Jeśli Twoje przyjęcie odbywa się w zimę i chcesz żeby temat zaproszeń pasował do aktualnej pory roku, jest to idealny wybór dla Ciebie. Brązowe karty i koperty rozjaśnione białym kolorem tła i padającego śniegu w połączeniu z elegancką czcionką nadadzą Waszym zaproszeniom zimowego klimatu.

 

zaproszenia ślubne