6 rzeczy, o których każda Panna Młoda nie może zapomnieć na weselu

Weselny niezbędnik Panny Młodej

Ślub to dzień, w którym wszystko, ABSOLUTNIE wszystko, musi być dopięte na ostatni guzik. Dotyczy to w szczególności Panny Młodej, dla której liczy się każdy detal. W życiu zdarzają się jednak różne niespodzianki, dlaczego szczęściu trzeba nieco pomóc.   

 

Idealnym wsparciem będzie tutaj niezbędnik Panny Młodej. Może mieć postać kuferka lub kosmetyczki, które będą znajdować się w zasięgu ręki (np. w specjalnym pomieszczeniu, które zazwyczaj jest do dyspozycji Państwa Młodych). Może się on przydać nie tylko Wam, ale również Waszym gościom weselnym. Co zatem powinien zawierać?

 

1. Kosmetyki

 

Nawet makijaż zrobiony u najlepszej kosmetyczki może się rozmazać lub zepsuć. Dlatego trzeba mieć przy sobie niezbędne minimum, takie jak podkład, szminka, puder czy bibułki matujące. Do tego wszystkiego warto dodać wodę termalną, którą będzie można się delikatnie odświeżyć. Pamiętaj również o grzebieniu i lakierze do włosów.

 

2. Artykułu higieniczne
To m.in. wkładki, tampony, podpaski, waciki, plastry, woda utleniona… Nigdy nie wiesz, co może się przydać! Ktoś może skaleczyć się nożem, ktoś inny zedrzeć kolano w czasie tańca… Lepiej dmuchać na zimne.

 

3. Drobiazgi

 

Igła, nitka i agrafka to obowiązkowe wyposażenie każdej Panny Młodej! Gwarantujemy, że na pewno się przyda. Spakuj także klej, nożyczki, pilniczek oraz zapasowe zawleczki do kolczyków – łatwo je zgubić w czasie zabawy.

 

4. Leki

 

Ból brzucha, głowy, nudności… Takie rzeczy zdarzają się także na weselu! Spakuj nie tylko środki przeciwbólowe, ale również tabletki na wątrobę, krople na zgagę oraz wapno na alergie. Ktoś z gości może być Ci za to naprawdę wdzięczny.

 

5. Coś na odświeżenie

 

Pamiętaj o gumach do żucia oraz paście i szczoteczce do zębów. To żaden wstyd skoczyć do łazienki i umyć zęby! W tym dniu będziecie przez cały czas blisko swoich gości, warto zadbać o świeży oddech.

 

6. Zapasowa garderoba

 

Nie chodzi tu oczywiście o zapasową sukienkę czy zapasowy garnitur – to elementy, na które musicie po prostu uważać. Jednak przydarzą Ci się zapasowe rajstopy lub pończochy, bielizna czy buty na zmianę. Bądź przezorna i weź dodatkową koszulę dla Pana Młodego. Może być Ci za to wdzięczny!