Spersonalizuj swój ślub!

Spersonalizuj swój ślub!

Niezależnie od tego, czy jest to muzyka, miejsce spotkania, czy ślubu – sprawdź jak spersonalizować swoją ślubną ceremonię oraz przyjęcia. Z naszymi wskazówkami będzie to zdecydowanie łatwiejsze!

Wybierz swoje ulubione miejsce

Zanim jeszcze zaczniesz myśleć o szczegółach swojej spersonalizowanej ceremonii ślubnej, dobrze jest zdecydować, gdzie będziecie chcieli powiedzieć to sakramentalne TAK. Ceremonie odprawiane w kościołach będą się bardzo różnić od błogosławieństw przy plaży, a każda z nich przyniesie swoje własne możliwości i ograniczenia. Gdziekolwiek wybierzesz, jednym ze sposobów, aby Twoja ceremonia idealnie oddawała ducha Waszej miłości jest wybór miejsca, z którym oboje czujecie się emocjonalnie związani. Możecie pobrać się w tym samym kościele co Wasi rodzice lub w parafii, w której dorastaliście. Inni podążają za swoimi sercami do ulubionych miejsc, zarówno w których się poznali, zaręczyli bądź spędzili fantastyczne, romantyczne wakacje.

Spersonalizowane słowa przysięgi

Choć przysięgi mają już od góry ustaloną treść, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście napisali swoje własne słowa i spersonalizowali je tak, że będą dotyczyć wyłącznie Was!

Muzyka

Niezależnie od tego, czy wolisz ślubować do romantycznych smyczków kwartetu na żywo, czy też do melodii starannie dobranej playlisty, muzyka może mieć wpływ na atmosferę Twojej uroczystości!

Stwórz swoją własną playlistę, wybierając piosenki, które do tej pory odgrywały rolę w Waszym związku. Być może była piosenka, która akurat często brzmiała w radiu, kiedy zaczynaliście się spotykać, bądź piosenka podczas której się zaręczyliście ?Wybierzcie muzykę, która sprawi, że będziecie się uśmiechać i przywoła dobre wspomnienia.

Twoje wybory muzyczne również nie muszą być konwencjonalne. Jeśli jesteście parą, która nie znosi sztampy czy też klasycznych romantycznych piosenek – wybierzcie coś co Wam w duszy gra! W końcu to Wasz dzień, nawet jeśli mielibyście iść do ślubu w rytm piosenki przewodniej z Gwiezdnych Wojen.

Jak sami widzicie, ten dzień należy tylko i wyłącznie do Was!