Jak stworzyć listę prezentów ślubnych?

Jak stworzyć listę prezentów ślubnych?

Wiele par decyduje się na stworzenie przed ślubem listy prezentów. Jest to korzystne rozwiązanie zarówno dla nich jak i dla gości, którzy nie  maja problemu z prezentem.

 

Jednak wiele pomysłów przychodzi nam do głowy tuż po fakcie. Dzięki tym kilku propozycjom pomyślisz o wszystkim, co może Ci się przydać.

 

#1 Uaktualnij swój dobytek  

 

Wiele par młodych mieszka razem przed ślubem. Często wyposażenie domu kupowane jest ze „studenckiego budżetu”. Przy tworzeniu listy prezentów możesz pomyśleć czy nie potrzebujesz nowego lustra lub lampy w salonie.

 

#2 Pomyśl z wyprzedzeniem

 

Dodaj kilka czynności na liście prezentów, które byście chcieli zrealizować po ślubie. Romantyczna kolacja w dobrej restauracji, lot balonem czy wycieczka do innego kraju lub bilety do teatru.

 
#3 Odkryj swój styl

 

Kiedy małżonkowie zaczynają mieszkać razem, często może to być spotkanie dwóch indywidualnych stylów pod jednym dachem. Użyj listy prezentów jako okazję do stworzenia zupełnie nowego wystroju, który Wam odpowiada jako para.

 

#4 Niezapomniany miesiąc miodowy

 

Organizowanie wesela kosztuje dużo pieniędzy. Zapoznaj się z ofertami  podróży poślubnych i dostarczanych tam atrakcji, takich jak nurkowanie czy romantyczną kolację we dwoje. Nie wstydź się dodać do listy, którąś z tych atrakcji, goście będą zachwyceni, że mogą dać idealny prezent nowożeńcom i, że dzięki nim ich miesiąc miodowy będzie niezapomniany.