W dniu ślubu pozostań sobą!

W dniu ślubu pozostań sobą!

Z mnóstwem inspiracji na blogach i w mediach społecznościowych doskonale wiemy, jak trudno jest czasem zastosować swój gust i estetykę przy organizacji ślubu oraz wesela.

Przedstawiamy kilka wskazówek dzięki którym w dniu wesela z pewnością pozostaniesz sobą!

Dość często można zaobserwować jak panny młode tracą własną estetykę podczas przygotowywania się do ślubu po obejrzeniu pomysłów weselnych innych ludzi – znajomych, rodziny czy również tych z mediów społecznościowych. Te inspiracje są często tylko chwilą przyjemności i rozrywki, mogą jednak sprawić, że panna młoda zapomni o tym co jest ważne dla niej samej.

Zainspiruj się miejscem

Po zarezerwowaniu miejsca odwiedź je kilka razy, jeśli to możliwe. Rozejrzyj się! Jakie kolory, tekstury i przedmioty widzisz? Włącz przynajmniej jeden z tych elementów do swojego projektu jako motyw przewodni.

Potraktuj to jak uroczystą kolację

Jeśli chcesz, aby twoje wesele miało intymny, osobisty charakter, niezależnie od jego wielkości, pomyśl o nim mniej jako o “wydarzeniu”, a raczej o zgromadzeniu swoich bliskich. Zwróć uwagę na szczegóły, które łączą ludzi – posiłek, oświetlenie, siedzenia. Stwórz przyjazną atmosferę, która zachęca do interakcji!

Zaufaj swoim dostawcom

Jeśli wybraliście już idealnego fotografa, kamerzystę czy makijażystę – zaufajcie im! W końcu wybraliście ich dlatego, że podobają się Wam ich prace oraz projekty. Wszystko będzie w porządku, a rezultaty zachwycające!

Przedstaw się organizatorom. To im bardzo pomoże!

To niesamowite, jak łatwo i przyjemnie możesz współpracować ze wszystkimi swoimi dostawcami – zarówno przed, jak i podczas ślubu – aby tworzyć jeszcze bardziej wyrafinowane zdjęcia czy też sterując estetyką ślubu! Aby tak się stało, warto aby wszyscy Twoi weselni pomocnicy poznali Twoje wymagania, zamierzenia oraz charakter. Dzięki temu łatwiej będzie im dopasować do Ciebie swoje usługi.

Niech Wasz dzień będzie wspaniały!