Wedding Planner – dlaczego warto go zatrudnić?

Wedding Planner – dlaczego warto go zatrudnić?

Wiele osób sądzi, że zatrudnienie wedding plannera to dodatkowy, niepotrzebny wydatek. Czy rzeczywiście tak jest? Czy może raczej to inwestycja, na której wbrew pozorom można wiele zaoszczędzić?

 

Wśród przyszłych Panien Młodych można wyróżnić dwie grupy: w skład pierwszej wchodzą te, dla których kwestie związane z organizacją wesela to istny raj! Mają wszystko dokładnie przemyślane i zaplanowane. Dla drugiej grupy organizacja wesela to czarna magia. Nie mają do końca pewności, co im się podoba i czego chcą. Należysz do tej grupy? Pomyśl o wedding plannerze!

 

Mniejszy stres

 

Umowy, kruczki prawne, negocjacje, skomplikowane zapisy… Wedding planner lub po polsku – koordynator wesela, to osoba, która przeczytała ich setki! Ma ogromne doświadczenie, wie na co zwrócić szczególną uwagę, jak wynegocjować najlepszą cenę, które lokale są warte polecenia, a które lepiej omijać szerokim łukiem. Również patrząc z perspektywy podwykonawcy, ślubne ustalenia przebiegają sprawniej, jeśli prowadzone są właśnie z wedding plannerem, a nie z samą Parą Młodą. Na bok odchodzą wszelkie emocje, liczy się tylko jak najkorzystniejsza oferta. Koordynator zajmuje się wszystkim, a Wy oszczędzacie swój czas i nerwy.

 

Mniejsze wydatki

 

Wedding planner podpowie Wam, jak dobrze zaplanować Wasz ślubny budżet. Znając Wasze możliwości oraz marzenia, pomoże dokonać Wam najlepszych wyborów. Wskaże, gdzie można zaoszczędzić, a na co warto wydać nieco więcej. Dzięki znajomości branży ślubnej oraz rozległej bazie kontaktów, pomoże również uzyskać korzystne rabatu u podwykonawców.

 

Nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Gdzie znaleźć idealny bukiet, skąd wziąć czerwony dywan, gdzie kupić piękne ozdobne latarenki, jaka drukarnia wydrukuje najlepiej Wasze zaproszenia? To tylko kropla w morzu potrzeb! Osoba z doświadczeniem znajdzie odpowiedź na te wszystkie kwestie, stojąc od początku do końca na straży Waszych pomysłów. W końcu przeżyła już niejedno wesele!

 

Lepsza koordynacja

 

Bardzo często Pary Młode są zestresowane tym, że coś się nie uda, że nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik… Z pomocą specjalisty macie pewność, że wszystko będzie tak, jak powinno. Będzie przy Was na każdym kroku, czuwając nad prawidłowym przebiegiem całej uroczystości oraz dbając o to, aby każdy element wyglądał tak, jak chcieliście. W tym czasie Wy możecie skoncentrować się na celebrowaniu Waszego święta! W końcu to Wasz dzień.