Jak znaleźć wymarzone zaproszenia ślubne?

zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne są istotnym elementem przy organizacji ślubu i wesela. Zmieniają się i co roku są piękniejsze i wykonywane z największą dbałością. Zachwycają formą, kolorem i pomysłem jak i zdradzają przedsmak stylu nadchodzącego wesela.

 

Oto kilka przykładów:

 

Naturalne kolory czy papiery ekologiczne

 

Największym zainteresowaniem cieszą się zaproszenia ślubne we wzory kwiatowe oraz ciepłe kolory koralowe, morelowe lub brzoskwiniowe. To jeden z najpopularniejszych motywów weselnych i pasuje do każdego stylu: boho, glamour itp. Kwiaty mogą być bardzo delikatne jak i bardzo wyraziste. Popularne są motywy paproci czy liści w kolorze naturalnej zieleni jak i dodatek brokatowy na samym zaproszeniu lub kopercie.

 

zap7a

 

Zaproszenia w stylu boho

Kolor złoty,będzie tutaj jak najbardziej pożądany. Ale nie taki w odcieniu ostrym czy też brokatowym, lecz bardziej złoty stanowiący kontrast do minimalistycznej bieli. Piękny papier w połączeniu ze złotym kolorem będzie wyglądał ciekawie.

złote zaproszenia ślubne

 

Styl matematyczny

Z geometrycznymi złotymi lub srebrnymi detalami. Kształt sześciokąta czy trapezu…czemu nie. Takie zaproszenia na pewno będą inne i ciekawsze niż wszystkie pozostałe. Użyj własnej wyobraźni i do dzieła!

 

zaproszenia-ślubne-warszawa-3

 

Zaproszenia w stylu rustykalnym

Zachwycające w każdym calu, nawiązujące do natury, prostoty i piękna przyrody. Modne są również motywy motyli na zaproszeniach,które nawiązują do letniej pory roku i piękna natury.

 

zaproszenia-ślubne-2

 

Zaproszenia z wpisaną w tle historią

Każdy drobiazg, kolor, grafika i motyw przewodni mają znaczenie. Pozbieranie tych wszystkich elementów w jedną całość daje nam wyjątkowy obraz. Może być o tym jak się poznaliśmy czy wspólna wyjazd na wakacje lub inny pomysł.

Preferowane są dwa nurty kolorowe-łąkowe i zielone-leśne. W ślubach kolorowych znajdziemy wszystko to co charakterystyczne jest dla kolorowych łąk, mnóstwo drobnych kwiatów i ptaków. Śluby zielone to uroczystości w typie eco. Tu natomiast głównym elementem są różne liście małe i duże w połączeniu z drewnem.

zaproszenia-slubne02